banner154
banner235

Hakan Yükselgüngör'den AK Parti 16. Yıl Mesajı

AK Parti Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti Mezitli Belediye Meclis Üyesi Hakan Yükselgüngör, AK Parti'nin kuruluşunun 16. yılında tebrik mesajı yayınladı.

Hakan Yükselgüngör'den AK Parti 16. Yıl Mesajı
banner255
AK Parti'nin millet için çalışan, Türkiye'nin ortak partisi olduğunu belirten Yükselgüngör, ' Mensubu olduğum AK Parti'nin AK insanları ile yol yürümekten büyük onur ve gurur duyuyorum. AK Parti bu millet için gecesini gündüzüne katarak çalışan, belirlediği hedeflerden bir an olsun vazgeçmeyen, çağdaş bir ülkede yaşamanın temellerini atan ve ülkemizin refah seviyesini yükselterek kendini kanıtlamış bir kuruluştur. Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde birçok başarıya imza atan AK Parti, Türkiye'deki bütün teşkilatları ile milletin pusulası olmuştur. 

AK Parti, millet iradesini benimseyen, profesyonel hizmet sunan ve her zaman vatandaşların destekçisi olma şuuruyla 16 yılı geride bıraktı. Bizler inanıyoruz ki AK Parti her kadrosu ile daha da güçlenerek nice 16 yılları geride bırakacaktır. Her geçen yıl güçlenerek ve güçlendirerek ilerleyen AK Partimizin 16. Kuruluş Yılını tebrik eder, AK Parti kadrolarında görev alan ve AK Parti'ye emeği geçen tüm AK neferlere teşekkürlerimi sunarım' dedi.
Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2017, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257