banner154

Hakan Bozbey Anneler Günü'nü Kutladı

Bozbeyler Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bozbey Anneler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Hakan Bozbey Anneler Günü'nü Kutladı
banner255

Evlatlarını canından ve ruhundan bir parça olarak gören ve tüm hayatını çocuklarının daha iyi olması için karşılık beklemeden harcayan en kutsal varlıkların anneler olduğunu belirten Bozbey, "Annelerimiz hoşgörünün, fedakarlığın, şefkat ve merhametin adıdır" dedi. 

Türk milletinin en zor zamanlarında yaşanan nice kahramanlık destanlarında fedakar ve cefakar anneler ile onların yetiştirdiği kahraman evlatların izi olduğunu vurgulayan Hakan Bozbey "Bu müstesna günde, yıllarca bakıp büyüttüğü, üzerine titrediği evlatlarını kutsal vatanımız için toprağa veren tüm şehit annelerinin ellerinden öpüyor, her birine minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Onları sadece evlatlarından uzak kaldığı bu özel günde değil her gün hatırlayıp yanlarında olalım" dedi. 

Hakan Bozbey,  mesajını şu sözlerle tamamladı: "Ben öncelikle, üzerimde büyük emeği olan annemi ve hakkın rahmetine kavuşmuş tüm anneleri saygı ve rahmetle ile anıyor, başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü yürekten kutluyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner311

banner234

banner297

banner256

banner232