banner154

Gültekin Uğur: 30 Ağustos büyük bir destan

Nüve Tur Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Uğur, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Gültekin Uğur: 30 Ağustos büyük bir destan
Nüve Tur Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Uğur, 30 Ağustos’un tarihe altın harflerle yazılan anlamlı bir destan olduğunu dile getirdi.

Halkın Zafer Bayramı’nı kutlayan Gültekin Uğur, "30 Ağustos ordumuzun onurlu direnişi ve vazgeçilmez vatan sevgisini tüm dünyaya gösterdiği tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biridir. Bu tarih 30 Ağustos Zaferi’nin tarihe altın harflerle yazıldığı ve Türk milletinin azim ve kararlılığını tüm dünyaya ilan ettiği anlamlı bir zaferdir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı aynı coşkuyla kutlayacağız. Büyük taarruzun, Zafertepe Dumlupınar Meydan Muharebeleri’nin, İstiklal Mücadelemizin zaferle taçlandırılmasının ve yurdumuzun düşman işgalinden kurtuluşunun ve Mustafa Kemal Atatürk’ü ve vatanı uğruna canlarını veren tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, ulusumuzun bu onurlu zaferinin 93. yıl dönümünü kutluyorum" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2015, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232