banner154

Gül Daysal: Sigorta hem maddi hem manevi güvendir

Mersin’de uzun yıllarıdır sigorta sektöründe hizmet veren Truva Sigorta Kurucusu Gül Daysal, sigortanın önemine değindi.

Gül Daysal: Sigorta hem maddi hem manevi güvendir
banner255

Sigortanın hem maddi hem de manevi yönden güven duygusunu aşıladığını belirten Daysal, merdiven altı sigortacılara karşı da vatandaşı uyardı.

Daysal, ‘Sigorta belli bir birikim yapmayı sağladığından, hem maddi olarak hem de verdiği güven duygusuyla manevi olarak rahatlatan bir sistemdir. Birçok kişi sigortanın günümüzde ne kadar önemli olduğunun maalesef farkında değil. Yaşanan yangın, deprem, hırsızlık gibi olaylar yaşantımızı olumsuz yönde etkiliyor. Bu durum karşısında bireylerin daha hassas yaklaşarak sigortalarını yaptırmayı ihmal etmemeleri gerekiyor’ dedi.

Vatandaşların sigortalarını yetkili A Acentelerden yaptırmaları gerektiğini belirten Truva Sigorta Kurucusu Gül Daysal, ‘Sigortacılık adı altında vatandaşı dolandıran işletmeler hem sigorta sektörüne hem de vatandaşlara ciddi oranda darbe vuruyor. Bu durum karşısında vatandaşların sigorta yaptırdıkları kurumu iyi araştırarak A Acente olmasına özen göstermeleri gerekiyor’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner232