banner154

Feridun Gündüz 30 Ağustos'u kutladı

Mersin Ekonomi Platformu Başkanı Feridun Gündüz 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Feridun Gündüz 30 Ağustos'u kutladı

Başkan Gündüz mesajında, 30 Ağustos Zafer Bayramının 93. yıldönümünü kutlamanın büyük onuru ve haklı gururunu yaşadıklarını belirterek, şöyle devam etti: “30 Ağustos Zaferi, milletimizin ve ordumuzun tarihe altın harflerle yazdığı, eşi benzeri görülmemiş üstün bir cesaret ve kahramanlık destanıdır. Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde tüm milletimizin ortak mücadelesi ile kazanılan bu zafer, birlik ve beraberliğimizin önünde hiçbir gücün duramayacağının ispatı, özgür ve bağımsız olarak sonsuza kadar bir arada yaşama ve şanlı bayrağımızı göklerde sonsuza kadar özgürce dalgalandırma irademizin simgesi olmuştur. Milletimizin Kurtuluş Savaşı’nda ortaya koyduğu bu yüce ruh her zaman canlı kalacak ve yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.

Vatanımızın huzur ve güvenliği için mücadele eden, bu uğurda kanlarını ve canlarını feda eden Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyorum.”

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2015, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232