banner154

Esra Özgür: Pandemi süreci çok şey öğretti

Bema Güvenlik Genel Müdürü Esra Özgür, 1 Haziran ile kalkan yasaklar sonrasında hizmetlerine kaldıkları yerden devam ettiklerini kaydetti.

Esra Özgür: Pandemi süreci çok şey öğretti

Covid-19 salgını sonrasında yaşanan Pandemi sürecinde Bema Güvenlik olarak çalışmalarına ara vermek yerine yavaşlattıklarını kaydeden Genel Müdür Esra Özgür, ‘1 Haziran itibariyle çalışmalarımıza Pandemi dönemi öncesinde olduğu gibi devam ediyoruz. Bu süreçte esnafımızın üzerinden desteğini esirgemeyen devletimize teşekkür edip, bundan sonraki süreçte ise tüm ülke olarak daha çok çalışarak arayı kapatmamız gerekiyor. Tüm hijyen önlemlerimizi aldık. Pandemi süreci bizlere çok şey öğretti; Pandemi boyunca yaşadığımız zorlukları unutmadan hayatımıza devam etmeliyiz. Çünkü Pandemi döneminde anladık ki hayatta sağlıktan daha önemli bir şey yok’ dedi.

Özgür, ‘Bema Güvenlik olarak önümüzdeki dönemde çalışmalarımıza hız kazandıracak, yenilikçi teknolojimiz ile adımızdan söz ettireceğiz. Önce Mersin’de daha sonra da ülkemizde markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen markamızın bayrağını daha yukarılara taşımak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz’ dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232