banner154

Ercan memiş: Büyük başarılarla Cumhuriyetimizi taçlandıracağız

Bilen Otomotiv Alfa Romeo & Jeep Genel Müdürü Ercan Memiş 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Ercan memiş: Büyük başarılarla Cumhuriyetimizi taçlandıracağız
banner255
Memiş mesajında şu ifadelere yer verdi;

Bizler, farklı dil, inanç ve kültürleri bir arada yaşatan, bizi birbirimize sarsılmaz bağlarla bağlayan, gönüllerimizi kaynaştıran büyük bir adalet ve barış medeniyetinin mirasçılarıyız. Dahası, en zor şartlara ve bütün imkansızlıklara rağmen hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayan, bağımsızlığından asla taviz vermeyen, inanç ve kararlılıkla sürdürdüğü İstiklal mücadelesini zaferle neticelendiren bir milletiz.

Cumhuriyetimizi, bütün değer ve kurumlarıyla benimseyen aziz milletimiz, birlik ve beraberlik içerisinde, Türkiye’yi muasır medeniyetler arasında hak ettiği saygın konuma yükseltmek için gerekli olan iradeyi her zaman ortaya koymuştur. Cumhuriyetimizin çağdaşlaşma hedefleri doğrultusunda çok daha büyük mesafeler kat edecek, çok daha büyük başarılarla Cumhuriyetimizi taçlandıracağız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyor, bu uğurda şehit düşen vatan evlatlarımıza Allah'tan rahmet diliyor, Türk milletinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner311

banner234

banner297

banner256

banner232