banner154
banner235

Ercan Dinç: İPhone X 20 bin TL olsa da yok satacak

Akıllı Telefon Uzmanı Ercan Dinç, yeni İPhone modelleri ile ilgili konuştu.

Ercan Dinç: İPhone X 20 bin TL olsa da yok satacak
banner255
Türkiye'nin merakla beklediği İPhone 8 ve İPhone X ile ilgili konuşan Ercan Dinç Akıllı Telefon Merkezi Sahibi Ercan Dinç, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Apple'ın teknolojik özellikleri ve her geçen gün yenilikçi yazılımları ile karşımıza çıkan İPhone telefonları herkes tarafından yoğun ilgi görüyor. Her 10 kişiden 7'sinin İPhone kullandığını belirten Dinç, Apple'ın dünya çapında artık kalıplaşmış bir marka olduğunu belirterek, yeni çıkan modeller hakkında bilgiler verdi.

İPhone 8'in İPhone 7 ile arasında bir fark olmadığını belirten Dinç, İPhone X'in özelliklerinin oldukça geniş olduğunu dile getirdi. Dinç, 'İPhone marka telefonlar artık dünya çapında kalıplaşmış bir marka haline geldi. Bu gün baktığımızda hem fiyat olarak, hem de kalite olarak teknoloji alanında 1 numarada yer alan Apple, İPhone X cihazıyla bomba gibi bir telefon üretti. Ürünün muhteşem özelliklerini duyan herkes fiyatı 20 bin lira bile olsa alacaklardır. Cihazın özellikleri saymakla bitmiyor. İddialı bir ürün olan İPhone X herkesin tutku ile kullanacağı özellikleri içinde barındırıyor' dedi.

Dinç, İPhone 8 ve İPhone 8 Plus cihazların 20 Ekim tarihinde Ercan Dinç Akıllı Telefon Merkezi'nde görücüye çıkacağını belirtirken, İPhone X'in ise yaklaşık 1,5 ay sonra Türkiye pazarında satışa sunulacağını açıkladı. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257