banner154

Erasmus öğrencileri Beyaz Kule Okulları öğrencileri ile bir araya geldi

Mersin’in köklü eğitim kurumlarından Beyaz Kule Okulları, öğrencilerini yabancı uyruklu Erasmus öğrencileri ile bir araya getirdi.

Erasmus öğrencileri Beyaz Kule Okulları öğrencileri ile bir araya geldi

6 farklı ülkeden 36 kişilik heyetten oluşan öğrenciler, Beyaz Kule Okullarını ziyaret ederek, öğrencilerle keyifli dakikalar geçirdi. Yenilikçi misyonu ile Mersin’de fark yaratan Beyaz Kule Okulları, farklı kültürlere sahip, farklı uyruklardan öğrencileri kurumlarına davet ederek, kendi öğrencileri ile kaynaşmalarını sağladı. Beyaz Kule Okulları Kemal Sunal Sahnesi’nde düzenlenen tanışma ile başlayan program, kapalı spor salonundaki aktivitelerle devam etti.

Erasmus öğrencileri Tomek Jenkielewicz ve Kaan Akkoca önderliğinde yürütülen etkinlik, renkli görüntülere sahne olurken, Beyaz Kule Okulları’nın donanımlı bir okul olduğunu belirten Erasmus Öğrencileri, ‘Beyaz Kule Okulları’nda çocuklarla 1 gün geçirmek bizler için de büyük bir mutluluk oldu. Beyaz Kule Okulları donanımlı bir okul ve bu okul, Türkiye’nin eğitim sisteminin geliştiğinin göstergesidir. Her çocuk böyle bir okulda eğitim almak ister’ şeklinde konuştular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232