banner154

Elçin Car Wash açıldı

Mersin'de Rant-a Car sektöründe faaliyetlerini sürdüren Elçin ailesi, Elçin Car Wash olarak oto yıkama sektörüne de adım attı. 

Elçin Car Wash açıldı

Recep Elçin ve Adnan Elçin tarafından açılan Elçin Car Wash kısa sürede bayilik vermeyi amaçlıyor. İlk şubelerini İzmir Karşıyaka'da açtıklarını belirten Recep Elçin, "Mersin'den Taşucu'na kadar şubelerimizi açacağız. Bünyemizde oto yıkama, seramik kaplama, kuaför, detaylı temizlik gibi birçok hizmet vereceğiz" dedi.

Gerçekleştirilen açılışa Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Eski Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, MTOSB Başkanı Sabri Tekli ve iş dünyasından birçok isim katıldı.

Açılışta konuşan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, "Bugünlerde böyle bir açılış yaparak insanlara istihdam sağlayıp hareketlilik yarattığı için Elçin ailesine teşekkür ediyorum. Elçin ailesinin yeni yatırımlarının hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, bol kazançlar diliyorum" dedi.

Eski Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna'da zor bir süreçte yatırım yapmanın önemli olduğuna dikkat çekerek, "Zor bir süreçten geçiyor dünya. Böyle zor bir süreçte böyle cesurca bir adım atmak önemli. Bu zincirin devamı olacak İnşallah. Yıllardır tanıştığımız arkadaşlarımızın bu yatırımı bölgeye kazandırmaları bizleri son derece mutlu ediyor" dedi.

Yeni iş kapılarının açılmasından dolayı mutlu olduğunu belirten MTOSB Başkanı Tekli ise, "Elçin ailesini kutluyorum.. doğduğum, çocukluğumun geçtiği bu mahallede iş kapılarının açılması bizleri gururlandırıyor. Cengiz Topal çocuklarıyız; burada bir çok çocukluk arkadaşımı gördüm. Mahallemize böyle bir yatırım yapıldığı için gurur duyuyoruz" şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2020, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner232