banner154

DN Gümrükleme ve Lojistik iş hacmini artırıyor

Mersin’de Gümrükleme ve Lojistik alanında hizmet veren DN Gümrükleme, henüz yeni bir şirket olmasına rağmen iş hacmini giderek artırıyor.

DN Gümrükleme ve Lojistik iş hacmini artırıyor

Mersin’de Tayfun Kaya tarafından kurulan DN Gümrükleme, iş ortaklarına sağladığı güvenle birlikte iş hacmini giderek artırıyor. 2020 yılında hizmete başlayan DN Gümrükleme, kısa süre içerisinde Mersin’in köklü firmalarına gümrük ve lojistik hizmeti vermeye başladı. 

Uluslararası hizmet kalitesini teknoloji ile birleştirdiklerini dile getiren DN Gümrükleme ve Lojistik Kurucusu Tayfun Kaya, “2020 yılında kurduğumuz şirketimiz Mersin’e verdiğimiz güvenle birlikte giderek büyüyor. Mersin’in lojistik üstünlüğünün bize sağladığı avantajları en iyi şekilde değerlendirerek uluslararası hizmet kalitesini teknoloji ile birleştiriyoruz. Şuanda coğrafi konumu, sanayi alanları ve Türkiye’nin en verimli limanına sahip olan Mersin, Türkiye’nin ve Doğu Akdeniz’in parlayan yıldızı konumunda. Bizler de bu üstünlüğü fırsata çevirerek işimizde en iyi olma hedefimizle yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Şuanda Mersin’in köklü firmalarına gümrük ve lojistik alanında geniş bir hizmet sağlıyoruz. En büyük gücümüz referanslarımız olacaktır” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner357