banner154

Dimax Mobilya’dan yürekleri ısıtan sosyal sorumluluk projesi

Mersin’de mobilya sektörünün öncü kuruluşlarından Dimax Mobilya’nın sokak hayvanları için yaptığı sosyal sorumluluk projesi alkış topladı.

Dimax Mobilya’dan yürekleri ısıtan sosyal sorumluluk projesi

Mersin’de ve Türkiye’de on binlerce hanede imzası olan Dimax Mobilya, sokak hayvanlarına sahip çıkarak onlara yaşam alanları oluşturdu. Ahşap kulübeleri Mersin’in çeşitli bölgelerine yerleştiren Dimax Mobilya yetkilileri, sokak hayvanlarının korunması için diğer kurum ve kuruluşları da göreve davet etti.

“SADECE KENDİ KONFORUMUZU DEĞİL, SOKAKTAKİ CANLARIMIZIN DA KONFORUNU DÜŞÜNÜYORUZ”

Yaptıkları sosyal sorumluluk projesi sonrası çevreden olumlu görüşler aldıklarını belirten Dimax Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Semih İpek, “Dimax Mobilya olarak, sosyal sorumluluk projesi altında yaptırdığımız kedi evlerini Mersin’in çeşitli bölgelerine dağıtımlarını sağladık ve sadece kendi konforumuzu değil sokaktaki canlarımız içinde en uygun konforu yarattık. Çevremizden aldığımız olumlu görüşler sonucunda 2. Projemizi de en kısa zamanda gerçekleştireceğimizi ve dostlarımız için yuva yapmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz. Unutmayalım, bir kap su ve bir kap mama sayesinde kazandığınız o güven birçok şeye bedel” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner232