banner154

ÇUGİDER ‘Kentimiz İçin Söyleşi’ günlerinin 2. Konuğu Vahap Seçer Oldu

Çukurova Genç Girişimci İş İnsanları Derneği (ÇUGİDER) ‘Kentimiz İçin Söyleşi’ günlerinin 2. Konuğu CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer oldu.

ÇUGİDER ‘Kentimiz İçin Söyleşi’ günlerinin 2. Konuğu Vahap Seçer Oldu
banner255
banner335

Dernek binasında 2’incisi düzenlenen ‘Kentimiz İçin Söyleşi’  etkinliğinde Mersin ekonomisi ve yapılacak olan projeler konuşuldu. Mersin Büyükşehir adayları ile tek tek istişare yapan ÇUGİDER, Vahap Seçer’in seçim kampanyasını ve Mersin ile ilgili projelerini dinledi.

Ortak paydanın Mersin olması gerektiğinin altını çizen ÇUGİDER başkanı Süleyman Aktaş, ‘Mersin’de yaşayan herkesin siyasi parti gözetmeksizin elini taşın altına koyarak, Mersin’i ortak bir çatıda toplamamız gerekiyor. Seçim yarışını kim kazanırsa kazansın, diğer adayların Mersin’den elini çekmemesi gerekiyor. Bunun için güçlü bir kent lobisine ihtiyacımız var. Odalar, dernekler, siyasi partiler, kurum ve kuruluşların ortak hareket ederek Mersin’i hak ettiği yerlere getirmek için uğraş verilmesi gerekiyor’ dedi.

Mersin ekonomisinin konuşulduğu toplantıda Seçer, Mersin ile ilgili projelerini anlatarak ÇUGİDER üyeleri ile istişare yaptı.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner343

banner325

banner232