banner154

Coşkun Doğmuş: 19 Mayıs, millete olan inancın adıdır

MERYAD Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Doğmuş 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı.

Coşkun Doğmuş: 19 Mayıs, millete olan inancın adıdır
banner255

Mersin Yatırım Dış Ticaret ve Markalaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Doğmuş, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda gençlerin önemine değindi.

Doğmuş mesajında şu ifadeleri kullandı;

Tarihimizin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.  19 Mayıs, millete olan inancın adıdır. Çarenin ancak millette bulunduğunu anlamanın ve çareyi millette aramanın anlamlı göstergesidir. İstiklal mücadelemizin sembolü olan 19 Mayıs günü, aynı zamanda milli hafızamızda çok önemli yer tutan 23 Nisan, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi destansı başarıların da kaynağıdır. Onun için değerli milletimiz, bilhassa gençlerimiz, 19 Mayıs ruhuyla birlikte 23 Nisan ve 29 Ekim ruhuna, diğer bir deyişle istiklalimize ve istikbalimize, demokrasimize ve cumhuriyetimize ilelebet sahip çıkacaktır. Çünkü Türkiye’nin istikbali, milletimizin umudu ve göz bebeği olan gençlerimizin omuzları üzerindedir. İnanıyorum ki gençlerimiz, tarihimizden aldıkları ilhamla medeniyet yürüyüşümüzü çok daha ileri mesafelere taşıyacaklardır.

Bu düşüncelerle, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, ebediyete intikal etmiş başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere gazi ve şehitlerimizi en kalbi duygularımla, minnetle yad ediyor, tüm gençlerimizi sevgiyle selamlıyorum.”

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner232