banner154

Cihad Gündoğar'dan 15 Temmuz mesajı

Gündoğar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cihad Gündoğar 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Cihad Gündoğar'dan 15 Temmuz mesajı
banner255

Gündoğar mesajında, 'Tarihi nice kahramanlıklar ve destanlarla dolu olan büyük Türk Milleti, 3 yıl önce bugün genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle yeni bir destan daha yazmıştır. Tarihi nice zafer ve destanlarla dolu yüce milletimiz bir kez daha ecdadına ve tarihine yakışır şekilde 15 Temmuz gecesi darbeye kalkışan hainlere destansı bir şekilde gereken dersi vermiştir. FETÖ Hainler topluluğunun uçak, tank ve ağır silahlarına karşı Türk Milleti, İstiklal Marşımızda ki gibi göğsünü siper ederek tarihte eşi benzeri görülmemiş bir kahramanlıkla göğsünü siper etmiştir.

Dünya tarihinde ilk defa bir parlamento, savaş uçaklarının hedefi olmuş ve Gazi Meclis ünvanını almıştır. O gece, milletin cesaretini kırmak için yaptıkları her saldırıyla cesaretimiz daha da artmış, tarihimizin en görkemli destanlarından biri daha yaşanarak yazılmıştır. 15 Temmuz Destanı hepimizindir. Darbeye direnerek, bu uğurda Hakk’ın rahmetine kavuşan 249 şehidimiz ile 2 bin 193 gazimizin omuzlarında yükselen Aziz vatanımızı gerek içte gerekse dışta tüm şer odaklarına karşı kanımızın son damlasına kadar korumaya söz verdik. Yüce Allah’tan böyle hain bir girişimin bir daha tekrarlanmamasını ümit ediyorum' ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner343

banner325

banner326

banner232