banner154

Cezmi Yılmaz Ramazan Bayramı'nı kutladı

Mersin GİAD Genel Sekreteri Cezmi Yılmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.

Cezmi Yılmaz Ramazan Bayramı'nı kutladı
banner255

Yılmaz, bayramların insanları birleştiren, yürekleri bütünleştiren, kardeşliği pekiştiren, kırgınlıkları tamir eden ilahi bir armağan olduğunu kaydetti. 

Mübarek ramazan ayının hediyesi Ramazan Bayramının, birlik ve beraberliğin pekiştiği, dayanışmanın getirdiği manevi hazzın, kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygının yüreklerde harmanlandığı özel günler olduğunu belirten Yılmaz, “Bayramlar aile olmanın getirdiği güven ve aitlik duygusunun doyasıya yaşandığı, kırgınlıkların, küskünlüklerin sona erdiği, aile büyüklerinin ve akrabaların ziyaret edildiği, göz bebeğimiz küçüklerimizin sevindirildiği, ihtiyaç sahiplerinin unutulmadığı, gelenek ve göreneklerimizin gelecek kuşaklara aktarılmasının en güzel vesilesi olan özel günlerdir. Bizi biz yapan en güzel değerlerimizden olan bayramlarımız ve getirdiği maneviyatın muhafazası geleceğe dair en büyük güvencelerimizdendir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, bu güzel günlerin milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini yürekten diliyorum“ ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner232