banner154
banner235

Başar Erdem: 15 Temmuz birlik ve beraberlik örneğidir

Wo-Wo Brasserie işletme sahibi ve Artika Catering Yönetim Kurulu Başkanı Başar Erdem, 15 Temmuz'un ülkemiz için birlik ve beraberlik örneği olduğunun altını çizdi.

Başar Erdem: 15 Temmuz birlik ve beraberlik örneğidir
banner255
15 Temmuz 2016'da gerçekleştirilmek istenen ve yüzlerce kişinin demokrasiye sahip çıkarak şehit olmasına neden olan darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınlayan Erdem, '15 Temmuz Türkiye için dönüm noktası olmakla beraber, birlik ve beraberlik anlayışımızın güçlendiği bir tarihtir' dedi.

Erdem sözlerinin devamında, 'Türk milletinin ne kadar güçlü ve dirençli olduğunu 15 temmuz gecesi demokrasimize zincir vurmaya çalışan hain ellere ve ülkemize nifak sokmak isteyen dış güçlere bir kez daha tüm onurumuzla gösterdik. Yüzlerce sivil ve güvenlik güçlerimizi şehit verdik. Söz konusu vatan ve millet oldukça Türk milletinin her bir ferdi gözünü kırpmadan mermilerin ve tankların önüne yürüdü. Bu onurlu davranış için şahsım adına bu ülkenin bekası için çalışan ve çabalayan Türk evlatlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 

Türkiye Cumhuriyeti'nin ileriye taşınması, kalkınması ve önünün açılmasına engel olan dış ve iç mihrakların bir an önce kirli ellerini ülkemizin üzerinden ellerini çekmesini temenni ederek, 15 Temmuz şehitleri ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, Türk Milletine geçmiş olsun diyorum' ifadelerini kullandı. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257