banner154

Ayport Lojistik ve Gündüz Akademi güç birliği yaptı

Ayport Lojistik ve Gündüz Akademi İş Güvenliği şirketi ile iş ortaklığında birleşti.

Ayport Lojistik ve Gündüz Akademi güç birliği yaptı
banner255

Mersin'de iki kadın girişimci iş güvenliği sektöründe güçlerini birleştirerek, Mersin'in yüksek istihdam ağına sahip firmalarına hizmet vermeye devam edecek. Ayport Lojistik Kurucusu Berna Nacar Özyıldırım ve Gündüz Akademi Müdürü Cemile Gündüz, ortaklıklarından memnun olduklarını ifade ederek kadın girişimci olarak başarıyı yakalayacaklarını ifade ettiler. 

Mersin'de alanında uzman iş güvenliği uzmanlarıyla birçok şirkete hizmet götürmeyi hedefleyen Berna Nacar Özyıldırım ve Cemile Gündüz, iş alanlarını her geçen gün genişleteceklerinin sinyallerini verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Liyadin GÜNDÜZ
Liyadin GÜNDÜZ - 1 yıl Önce

Başarıların devamını dilerim inşAllah daha büyük başarılara imza atarak arzuledikleri hedefe ulasirler. İnsan oğlu azimle ulaşamayacağı hedef yoktur.

Liyadin GÜNDÜZ
Liyadin GÜNDÜZ - 1 yıl Önce

Sayın Berna Nacar Özyıldırım ve Cemile Gündüz Ayport Lojistik ve GÜNDÜZ Akademi Mersinde yaptıklerı iş alanındeki ortaklığı Hayırlı uğurlu olsun Başarılar dilerim inşAllah istedikleri hedeflere ulaşırlar. Liyadin GÜNDÜZ

Berna özyıldırım nacar
Berna özyıldırım nacar - 1 yıl Önce

Bu güzel dilekleriniz için tesekkurler inşAllah azımle mucadele ıle kadın gucu ıle

LİYADİN GÜNDÜZ
LİYADİN GÜNDÜZ - 1 yıl Önce

İnşAllah Berna Hanım evet başarının başarmanın yolu azım ve mücadeleyle elde edilir. Birde kadın gücüde oldu mu artık başarılmayacak bir iş olmaz Allah’ın izniyle çünkü kadın anadır kadın üretkendir ve baş tacıdır. Hem insanlıkta hemde İslamiyette kadının yerı ve önemi büyüktür.Hz Muhammed Mustafa (S.A.V)mi doğuran kadın (Amine) büyüten kadın(Halime) ilk iman eden kadın(Hatice) ve kollarında vefat eden kadın (Aişe Annemiz)

SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner232