banner154

Alper Turna: Coşkuyu Mersin'den tüm Türkiye'ye yayacağız

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili aday adayı Alper Turna seçim ofisinin açılışında vatandaşlar ile bir araya geldi.

Alper Turna: Coşkuyu Mersin'den tüm Türkiye'ye yayacağız
banner255

CHP Mersin Milletvekili aday adayı ALper Turna'nın çalışmalarını yürüteceği seçim ofisinin açılışına, CHP Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak, önceki dönem CHP Mersin Milletvekili Vahap Seçer, önceki dönem CHP Mersin İl Başkanı Abdullah Özyiğit, STK temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda siyasetçi ve vatandaş katıldı. Vatandaşlar ile yakından ilgilenen Turna, seçim otobüsleri ile dikkat çekti. 8 adet seçim otobüsünü CHP sloganları ile giydiren Turna, ' otobüslerimizin hepsi partimin emrindedir' dedi.

Seçim ofisinin açılış konuşmasını yapan Turna, ' CHP'ye gönül veren tüm parti üyelerimizin seçim çalışmalarını yürüteceği seçim ofisimizi Kentimize ve partimize yakışır biçimde tasarladık. Coşkuyu Mersin'den tüm Türkiye'ye yaymak için bizlerle birlikte Mersinliler hazır. Partili partisiz tüm kardeşlerimiz ile 24 hazirana kenetlenmiş durumdayız. Artık CHP'nin iktidar günü geldi çattı. Bizler bu inançla seçim çalışmalarımıza başladık ve tüm kalbimizi bu inançla doldurduk. El birliği ile bu ipi göğüsleyeceğiz. Bunu yapmak için önümüzde 45 gün var. 45 gün her ne kadar kısa bir süreç olsa da bizler programlı bir şekilde sahaya inerek gece gündüz demeden çalışmalar yürüterek halkın iktidarını Mersin'e ve tüm Türkiye'ye müjdeleyeceğiz. Bu çıkışımız adaylığım ile ilgili göz boyamak değildir. Bu çıkışımız aday olayım olmayayım partime bir hizmettir. Bünyemizde 8 adet CHP sloganları ile giydirilmiş otobüsler ve kentimize yakışır bir seçim ofisi genel merkezimiz başta olmak üzere il yönetimi ve ilçe yönetimlerinin emrindedir' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner311

banner234

banner297

banner256

banner232