banner154

Alexandra Gauzin dünya markasını Mersin’e taşıdı

Mersin’de Alexandra Gauzin Güzellik Merkezi Kurucusu Alexandra Gauzin, tüm dünyada kabul gören Nail Creation kozmetik markasını Mersin’e taşıdı.

Alexandra Gauzin dünya markasını Mersin’e taşıdı
banner255

Mersin’de güzellik sektöründe yakaladığı başarı ile adından söz ettirmeyi başaran Gauzin, kişisel bakım, protez tırnak, kozmetik ve güzelliğe dair birçok alanda Mersinli kadınların vazgeçilmezi haline geldi.

Gauzin son olarak, Nail Creation kozmetik markasının Mersin distribütörlüğünü bünyesine katarak, tüm dikkatleri üzerine çekti.

Güzellik sektörünün en kaliteli markalarından biri olan Nail Creation markasını Mersin’e kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Alexandra Gauzin, ‘1993 yılında kurulduğundan bu yana Nail Nail Creation, protez tırnak ürünlerini üretmek ve dünya çapında birçok ülkeye ihracat yapmak için kendi fabrikasına sahip uluslararası bir kuruluş haline geldi. Avrupa’da akrilik ürünleri ilk üreten Nail Creation, Avrupa toplumunun belirlediği katı standartlara uygun olarak, Hollanda laboratuvarlarında yıllarca geliştirilmiş ve üretilmiştir. İhraç edildiği ülkelerin tamamının kurallarına uygun, zararlı kimyasal bileşen içermeyen ve ihraç edilen tüm ülkelerde kalitesini ve benzersizliğini kanıtlamıştır. Her bir ürün, Avrupa kozmetik ürünlerinin kaydı olan CPNP’ye ve Türkiye’de sağlık bakanlığı ÜTS sistemine düzenli olarak kayıtlıdır. Başarımızın temeli, tüm ürünlerin kusursuz yüksek kalitesi, müşterimize sunduğumuz yüksek hizmet ve destek içinde yatıyor. Nail Creation, sektörde benzersiz bir deneyime sahiptir ve profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir’ dedi.

Mersin’de yüzlerce kadına hizmet veren Alexandra Gauzin Güzellik Merkezi, kaliteli hizmeti ve uzman elleri ile müşteri ağını hızla genişletiyor. Protez tırnak, jel tırnak, ipek kirpik, kalıcı oje, kaş dizaynı, kalıcı dudak renklendirme ve güzelliğe dair birçok alanda kusursuz hizmet veren Alexandra Gauizin, Mersinli kadınlardan tam not almayı başarıyor.

Alexandra Gauzin Güzellik Merkezi İletişim: 0535 229 81 00

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner343

banner325

banner326

banner232