banner154

Ahmet Arıcan 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı

Arıcan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arıcan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Ahmet Arıcan 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı

Arıcan yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

Aziz Milletimizin en önemli değerlerinden olan özgürlüğünü muhafaza uğruna verdiği cansiperhane mücadele sonrasında kazanılan büyük zaferin 97. yıldönümünü idrak etmenin mutluluğunu ve onurunu hep birlikte yaşamaktayız. Kazanılan Büyük Taarruz ile birlikte, tarihten silinmek istenen milletimiz genci yaşlısı, kadını erkeği demeden istiklal ve istikbaline sahip çıkarak hak ettiği bu zaferi şanlı tarihine altın harflerle yazdırmıştır.

30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da kazanılan bu şanlı zafer bağımsız ve hür olarak yaşama iradesini ortaya koyan milletimizin en önemli kilometre taşlarından biri olmuş, Cumhuriyetin temelleri de burada atılmıştır. Bugün bizlere düşen aynı şuur ve ruhla, ecdadımızdan bizlere emanet olan vatanımıza ve Cumhuriyetimize sahip çıkmak, Ülkemizin gelişmesi için var gücümüzle çalışmaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle '30 Ağustos Zafer Bayramını' en içten duygularımla kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanları uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner254

banner333

banner232