banner154

Ahbap Mersin'den büyük farkındalık

Türkiye'de yüzbinlerce kişiye yardım eli uzatan Ahbap Derneği'nin Mersin ayağı, büyük bir farkındalığa imza atarak 'Engel' kelimesini kaldırıyor. 

Ahbap Mersin'den büyük farkındalık
banner345

Genel Başkanlığını ünlü sanatçı Haluk Levent'in yürüttüğü, Türkiye'de yaptıkları projeler ile kısa sürede herkesin dikkatini çekmeyi başaran Ahbap Derneği, Ahbap Mersin Başkanı Orhan Kaya Ağlamaz önderliğinde farkındalık yaratacak bir projeye daha imza atarak, 'Engel' kelimesini ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Ahbap Derneği olarak sürdürelebilir çözümler ürettiklerini belirten Ahbap Mersin Başkanı Orhan Kaya Ağlamaz, "Bugüne kadar Ahbap platformu olarak bir çok farkındalığa imza attık, sürdürülebilir çözümler ürettik. Sevginin ve gerçeğin peşindeyiz sloganından yola çıkarak bu şekilde bir farkındalık daha yapmak istedik. Amacımız işitme engelli Ahbap’larımız ile daha iyi iletişim kurabilmek ve işaret dilini herkesin ulaşabileceği seviyede ücretsiz olarak anlatmak. Sevginin dilini ekip olarak çok iyi biliyoruz, şimdi sıra işaret dilinde" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner343

banner325

banner326

banner232