banner154

Nevşehir Valisi Aktaş, oyunu kullandı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş, oy kullanmak için geldiği Merkez Mehmet Gülen İlkokulu’nda vatandaşlarla sıraya girerek, sırasını bekledi.Mehmet Gülen İlkokuluna Eşi Songül Aktaş ile birlikte gelen Vali Aktaş, oy kullanmak...

Nevşehir Valisi Aktaş, oyunu kullandı
banner255
banner335

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş, oy kullanmak için geldiği Merkez Mehmet Gülen İlkokulu’nda vatandaşlarla sıraya girerek, sırasını bekledi.

Mehmet Gülen İlkokuluna Eşi Songül Aktaş ile birlikte gelen Vali Aktaş, oy kullanmak için 1028 nolu sandık sırasına girerek, sıranın kendisine gelmesini bekledi. Sıranın kendisine gelmesinin ardından Vali Aktaş ve Eşi Songül Aktaş oylarını kullandı.

Oyunu kullanmasının ardından açıklamada bulunan Vali Aktaş, “Cumhurbaşkanı seçimi ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Milletvekilini seçiyoruz. İlimizde huzurlu bir seçim gidiyor. Sabah 08.00 itibarıyla oy kullanma başladı ve 17.00 itibariyle de kullanma sonlanacaktır. Seçimin ülkemize, milletimize, devletimize, vatanımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Hem ilimiz için, hem de ülkemiz için hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner343

banner325

banner232