banner154

Tuğba Büyükbaş Makeup Artist Marka Tescil Belgesini Aldı

Tuğba Büyükbaş Makeup Artist, Marka Tescil Belgesini Maestro Vizyoner Group Yönetim Kurulu Başkanı ve TPE Marka Vekili Ferudun Gündüz'ün elinden aldı.

Tuğba Büyükbaş Makeup Artist Marka Tescil Belgesini Aldı

Maestro Vizyoner Group Yönetim Kurulu Başkanı ve  TPE Marka Vekili Ferudun Gündüz, Tuğba Büyükbaş Makeup Artist'in tescil belgesi tesliminde yaptığı konuşmada, Markanın bir işletme için yaşamsal önemi olan bir konu olduğunu belirterek, "Çünkü, yıllarca yatırım yaptığınız ve bir güven unsurunu da içeren markanıza zamanında önlem alarak sahip çıkmadığınızda bir haksızlığa uğrayıp bu değerinizi kaybedebilirsiniz. Onun için önerim eğer bir mal veya hizmet üretmek ya da satmak için bir şirket kurduğunuzda mutlaka markanızı tescil ettirmeyi ihmal etmemelisiniz."dedi

2003 yılından beri yüzlerce firmanın marka tescil ve yenileme işlemlerini profesyonel olarak yapmaya devam etmekte olduklarını belirten Gündüz,"18 yıllık deneyimi ile MAESTRO MARKA VE PATENT OFİSİ , Türkiye çapında verdiği Marka ve Endüstriyel Tasarım Tescil işlemlerindeki uzmanlığı ile size rehberlik edecek Marka Vekillerinden biridir. Bugün Marka Tescil Belgesini almaya ve 10 yıl boyunca kullanmaya hak kazanan Sn.Tuğba BÜYÜKBAŞ’ı tebrik ediyorum. Markasının kendisine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum . Verdiği çeşitli kalitedeki seçkin hizmetlerinin ve ürünlerinin daha fazla kitlelere ulaşması için pazarlama iletişiminin farklı tekniklerini de kullanarak markasını güçlendirmesini ve kazancını arttırmasını diliyorum."dedi

Tescil belgesini alan İşletme sahibi Tuğba Büyükbaş'da  açıklamasında aldıkları marka tescil belgesi ile rekabet güçlerini arttırdıklarını belirterek," Artık tüm alanlarda daha etkin ve daha emin yol almak bizi daha güçlü kılacaktır. Bu anlamda "Tuğba Büyükbaş Makeup Artist"in marka tescil belgesini almamıza vesile olan Ferudun Bey'e teşekkürlerimizi sunuyoruz."dedi.

Büyükbaş, kadınların vazgeçilmez alışkanlığı olan makyaj ve cilt bakımı ile daha etkileyici olma çabası, bu alanda yeni ve etkili yöntemleri beraberinde getirdiğini belirterek,  bu bağlamda yaptıkları hizmetleri anlatırken de  "Tuğba Büyükbaş Makeup Artist" ile tamamen profesyonel olarak  gerçekleştirilen hizmetler ile kadınlar istedikleri canlı ve doğal görünümü sağlayabiliyorlar. El ayak bakımı, protez ve jel tırnak, cilt bakımı,BB Glow,  dermopen ile leke açma, lazer bölümü, hydrafacial cilt bakımı, medikal cilt bakımı, dünyaca ünlü markalarla profesyonel makyaj,  dövme kapatma, kirpik lifting, İpek kirpik,kaş ve kirpik laminasyonu, kalıcı oje,tırnak ile ilgili batık ve nasır tedavisi, dudak renklendirme   ile porselen kalıcı makyaj gibi daha bir çok hizmeti vermekteyiz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357