banner154

Teknopanel’de korona virüs önlemleri alındı

Sandviç panel ve EPS ürünleri üretimi ve satışıyla Türkiye’de sektörün lider firması olan Teknopanel’in, Mersin, Sakarya, İzmir ve İstanbul’da bulunan üretim tesisleri corona virüs salgınına karşı önlemlerini aldı.

Teknopanel’de korona virüs önlemleri alındı

Sandviç panel ve EPS ürünleri sektöründe Türkiye’nin üretim devi olan Teknopanel, corona virüs salgınına karşı tüm tedbirlerini aldı. Fabrika girişlerine yerleştirilen termal kamera ile girişlerde vücut ısıları ölçülürken, çalışanlara maske, eldiven dağıtıldı. Tüm birimlere yerleştirilen dezenfektanlar ile çalışanların hjiyeni sağlanırken, üretim hatlarının durmaması adına tüm önlemler alındı.

Virüsün küresel etkilerinin ekonomiyi çok yönlü olarak etkilediğinin altını çizen Teknopanel Genel Müdürü Orhan Kahveci, ‘Bu anlamda ülke ekonomisine olan katkımıza aralıksız devam etme gerekliliği bilinciyle üretim hatlarımızı kapatmadık. Mevcut siparişlerimizi gününde teslim ederek ekonominin canlı kalmasını sağlayacağız. İçerisinde bulunduğumuz günler herkesin üzerine düşen sorumluluğu sonuna kadar hissederek elinden geleni yapması gereken günlerdir’ dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner232