banner154

Soner Serttaş MTSO'nun yeni yönetimini tebrik etti

Serttaş Bakliyat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Soner Serttaş, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'nın yeni yönetimini tebrik ederek başarı dileklerinde bulundu. 

Soner Serttaş MTSO'nun yeni yönetimini tebrik etti
banner255

MTSO'nun Mersin'i bir araya getirmek adına önemli bir güce sahip olduğunu belirten Serttaş, 'Mersin'in MTSO'ya geçmişte olduğu gibi bu günde ihtiyacı var' dedi. 

MTSO'nun kent adına yapılan planlarda büyük payı olduğunun altını çizen Serttaş, 'Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Mersin'in en önemli kurumlarından biridir. Mersin'i bir araya getiren, Mersin için çalışmalarını sürdüren, tek amacı Mersin'in menfaatleri olan MTSO'nun kan değişiminin Mersinimiz adına olumlu sonuçlar doğurmasını temenni ediyoruz.  MTSO'nun dün olduğu gibi bugün de Mersin menfaatlerine yönelik çalışmalar yapacağından şüphemiz yoktur. Geçmiş dönem Başkanı Şerafettin Aşut'a kentimize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder,  büyük bir çoğunluk tarafından başkanlığa seçilen Ayhan Kızıltan ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar dilerim. Meclis Başkanı olarak seçilen kentimizin ağabeyi olarak bilinen Hamit İzol'u da tebrik ederim' ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner232