banner154

Soner Serttaş: Eğitime desteğimiz sürecek

Serttaş Bakliyat Yönetim Kurulu Üyesi Soner Serttaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Soner Serttaş: Eğitime desteğimiz sürecek
banner255

Bu güne kadar Serttaş Ailesi olarak 11 okul yaptırdıklarını ve son olarak Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) tarafından gerçekleştirilen 'Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları' projesine sponsor olarak destek verdiklerine dikkat çeken Soner Serttaş, 'Biz aile olarak eğitime her zaman önem verdik, bundan sonra da imkanlarımız el verdiği sürece önem vermeye devam edeceğiz. Bugünün çocukları gelecekte Türkiye Cumhuriyeti'nin teminatı olan gençlerimiz. Onların iyi bir eğitimden geçmesinde bir nebze de katkımız varsa ne mutlu bizlere' dedi.

Serttaş mesajını şu şekilde tamamladı:

Milli egemenliğin ilan edildiği bugün, 23 Nisan 1929’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza ve tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan edildi. Dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek ‘bayram’ olan 23 Nisan'da; kalplerindeki masumiyeti gözlerindeki ışıkla bugünümüzü ve yarınımızı aydınlatan çocuklarımızın sağlıklı bir aile ve toplum yapısı içinde büyümelerini temenni ediyorum. Kardeşliğin ve barışın hüküm sürdüğü bir dünya ümidiyle, milletimizin ve tüm dünya çocuklarının “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı kutluyor, dünyanın bütün çocuklarını sevgiyle kucaklıyorum...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner232