banner154

Sancar Şimşek'ten 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

İdealdent Kurucu Ortaklarından Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Dt. Sancar Şimşek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı

Sancar Şimşek'ten 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Şimşek mesajında şu ifadelere yer verdi;

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yıl dönümünde, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yaşadığımız küresel salgına rağmen ortak bir coşkuyla kutluyoruz. Aynı zamanda şanlı tarihimizle, bizlere bu güzel ülkeyi armağan eden ecdadımızla bir kez daha övünüyor ve gurur duyuyoruz.

 Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün 23 Nisan’ı “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” olarak çocuklara hediye etmesi, şanlı bir maziye sahip asil milletimizin mirasçısı çocuklarımızın, geleceğe güvenle bakabilmemizin en güçlü teminatı olmasındandır. Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda, bilimin, aklın ışığında yetişen çocuklarımız ve gençlerimiz, ülkemizin aydınlık yarınlarını oluşturacaktır.

Bu dileklerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyor, bütün hemşehrilerimin ve özellikle çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2021, 13:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner370

banner357