banner154

Mükerrem Tollu'dan Jandarma'ya kutlama

Mersin'in Erdemli ilçe Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bir mesaj yayınlayarak Jandarmanın 175. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Mükerrem Tollu'dan Jandarma'ya kutlama
Mesajında, Jandarma teşkilatının bu ülkenin bölünmez bütünlüğünün bir teminatı olduğuna vurgu yapan Tollu, “Ülkemizin her tarafına yayılmış teşkilatıyla, milletimizin huzur ve güven içerisinde yaşayabilmesi ve mutlu olabilmesi için, büyük fedakarlıklar göstererek görev yapan kahraman jandarmalarımızın 175. kuruluş yıl dönümlerini kutluyorum. Milletimizin kendilerine duymuş olduğu sevgi ve güveni sonuna kadar hak eden jandarma teşkilatı, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması amacıyla gece gündüz demeden özveriyle çalışmaktadır. 

Jandarma teşkilatımız gerek donanım gerek de teknik olarak dünyanın en güçlü teşkilatları arasında yer almaktadır. Bu güçlü orduyla gurur duyuyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Jandarma Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü bir kez daha kutluyor, görevleri başında şehit olanları rahmetle, gazi ve emeklileri minnetle anıyor, halen görevde bulunan teşkilat mensuplarına da sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2014, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner232