banner154
banner235

MERYAP yönetiminden ziyaret

Mersin’in merkez ilçe Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım, kentte afet riski altında olan binalar bulunduğunu belirterek, MERYAP’ın düzenleyeceği toplantının bu anlamda önemli olduğunu kaydetti.

MERYAP yönetiminden ziyaret
banner255

Mersin Yapı Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu üyeleri (MERYAP), Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, 29 Mart 2013 tarihinde afet riski altındaki yapıların dönüşümü ile ilgili bir toplantı gerçekleştireceklerini bildiren MERYAP Yönetim Kurulu Başkanı Nesim Ekinci, Başkan Yıldırım’ı toplantıya davet etti. Toplantıda afet riski altındaki binalar hakkında yerel yönetimlerle birlikte neler yapabileceğini ele alacaklarını ifade eden Ekinci, “Bugüne kadar Mezitli Belediye Başkanımız Uğur Yıldırım bizlerden desteğini esirgemedi, her zaman yanımızda oldu, kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz, toplantımıza bekliyoruz” dedi.

Başkan Yıldırım da yapılacak toplantı çok önemli olduğunu dile getirerek, kentin önemli sorunlarından birinin masaya yatırılacağını vurguladı. Sadece Mezitli’de değil, Mersin’de afet riski altında olan binalar ve bölgeler olduğuna dikkat çeken Yıldırım, “Bu binaların üzerinde hassasiyetle durmamız gerekiyor. MERYAP önemli bir konuyu gündeme getirmiş. İnşallah 29 Mart’da kendileriyle birlikte olacağız, biz de afet riskine karşı alınacak önlemler hakkında kendilerine yardımcı olacağız. Faydalı bir toplantı olacağını düşünüyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232

web tasarım