banner154
banner235

Mersin'li genç kız intihara kalkıştı

12 yaşındaki kız öğrenci , okulunda intihar girişiminde bulundu. Olay Mersin'in Merkez Akdeniz İlçesi'ndeki yaşandı. 6'ncı sınıf öğrencisi karnesini aldı. Zayıf notların bulunduğu karnesine baktıktan sonra ailesinin kendisine kızacağından korkan kız öğrenci, okulun 4'üncü katındaki pencereye çıktı. Öğrencinin ailesinden korktuğunu ve atlayacağını söylemesi üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekibi çağırıldı. Polisin 1 saat süren ikna çabası sonuç verdi

Mersin'li genç kız intihara kalkıştı
banner255
Mersin'de karnesinde zayıf notlar olan ortaokul öğrencisi 12 yaşındaki kız öğrenci , okulunda intihar girişiminde bulundu.

Merkez Akdeniz İlçesi'ndeki okulun öğrencisi., karnesini aldı. Zayıf notların bulunduğu karnesine baktıktan sonra ailesinin kendisine kızacağından korkan kız öğrenci, okulun 4'üncü katındaki pencereye çıktı. Ailesinden korktuğunu ve atlayacağını söylemesi üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekibi çağırıldı. Çocuğun bulunduğu sınıfa girerek pencereye yönelen polis ve öğretmenler, öğrenciyi  ikna etmek için dil döktü. İtfaiye ekipleri pencerenin altına tedbir alırken,öğrencinin ailesine de haber verildi.

Polisin 1 saat süren ikna çabası sonuç verdi ve öğrenci pencereden sınıfa girdi. Öğrenci sağlık kontrolü için hastaneye kaldırıldı. Kaynak: Mynet - (DHA)
Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2017, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232

web tasarım