banner154
banner235

İhsan Gültekin Ramazan Bayramı'nı kutladı

AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı

İhsan Gültekin Ramazan Bayramı'nı kutladı
banner255
'Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz' diyen Başkan Gültekin, mesajının devamında şunlara yer verdi;

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayram günleridir. Bu Bayram insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür. Bundan dolayı bayram, anlam ve önemine uygun olarak kutlanmalı, başta yakınlarımız olmak üzere, özellikle kimsesizler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ziyaret edilerek gönülleri alınmalı yalnızlıkları hissettirilmemelidir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit aileleri olmak üzere, ilimizin, ilçemizin, ülkemizin ve tüm islam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik eder, sağlık huzur ve mutluluk temenni ederim.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257