banner154
banner235

İhsan Gültekin: Daha Çok Çalışacağız  

AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin Çeşmeli-Taşucu Otoyolu'nun Yüksek Planlama Kurulu (YPK) tarafından onaylanmasının ardından açıklamalarda bulundu.

İhsan Gültekin: Daha Çok Çalışacağız  
banner255

Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan'ın Çeşmeli-Taşucu Otoyolu'na yönelik verdiği müjdeyi büyük bir sevinçle karşıladıklarını ifade eden Gültekin, "Bu konuda Bakanımız'a güvenimiz tamdı, daha çok çalışacağız" dedi.
 
Başkan İhsan Gültekin; 'Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu'nun başlangıcı olan Çeşmeli Otoyolu kavşağından başlayıp Taşucu'nda son bulacak olan otoyol, Taşucu-Mersin-Adana-Gaziantep-Şanlıurfa arası otoyol bağlantısını sağlamış olacak. Böylece Şanlıurfa ile Taşucu arasındaki mesafe kısalacak. Dolayısıyla Çeşmeli-Taşucu Otoyolu, Mersin için büyük önem arz ediyor. Hem Mersin trafiği rahatlayacak hem de özellikle yerli turistin buraya ulaşması kolaylaşacak' dedi.
 
AK Parti olarak verilen tüm sözlerin arkasında duracaklarını belirten Gültekin; ‘Mersin için büyük bir şans olan Bakanımız Sayın Lütfi Elvan'a ve verdiği destekten dolayı Başbakanımız Binali Yıldırım'a teşekkürlerimi sunuyorum.  Genel seçim öncesinde verilen sözlerin yerine getirileceğini biliyorduk. Bakanımız'a güvenimiz zaten tamdı, dolayısıyla bizler için sürpriz bir karar olmadı.  Biz, AK Parti camiası olarak hiçbir zaman görevden ve hizmetten kaçmayacağız. Mersin'in gelişmesi ve hak ettiği konuma ulaşması için daha çok çalışacağız' şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232

web tasarım