banner154
banner235

İhsan Gültekin: Başbakanımızın Sözü, İş Adamları İçin Büyük Bir Fırsat

AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, Başbakan Binali Yıldırım'ın geçtiğimiz günlerde iş adamlarına verdiği destek güvencesi ile ilgili konuştu.

İhsan Gültekin: Başbakanımızın Sözü, İş Adamları İçin Büyük Bir Fırsat
banner255

Başbakan Binali Yıldırım'ın ‘Güçlü Ekonomi, Güçlü İzmir, Güçlü Türkiye Toplantısı’nda söylemiş olduğu; 'Yatırım yapacaksanız arkanızda devlet var, hükümet var' sözlerini değerlendiren Gültekin, 'Başbakanımızın vermiş olduğu söz, iş adamları için büyük bir fırsat' dedi.

Büyüyen Türkiye ekonomisinin en önemli nedeninin hükümetin sağladığı imkân ve destekler olduğunu söyleyen Gültekin, ‘Hükümetimiz, iş adamlarının önünü açmak için uzun zamandır tedbirler alıyor ve çeşitli imkân ve destekler sağlıyor. Başbakanımızın da belirttiği gibi hükümet her zaman çalışanların, Türkiye'nin gelişimi ve kalkınması için çaba gösterenlerin arkasında. Türkiye'nin doğusundan batısına, her yerinde gelir dağılımının iyileştirilmesi ve refah düzeyinin yükselmesi için çeşitli iş alanları yaratacak ve istihdam sağlayacak olan herkese devlet güvencesi veriliyor' şeklinde konuştu.

Dış politikada yaşanan sorunların ticari ilişkilere yansımadığını belirten Gültekin, 'Veriler Türkiye'nin ticari ilişkilerini sağlam zeminlere oturttuğunu gösteriyor. Örneğin Rusya ile yaşanan sorunların turizme, Almanya ile yaşanan sorunların ihracata yansımaması bunun en büyük göstergesi. Devletimizin attığı doğru adımlar ve verdiği doğru kararlar, olumlu sonuçlar doğurdu. Bunların ekonomiye yansımaları da pozitif yönde oldu. Bu nedenle Başbakanımızın çağrısına kulak verilmeli, her daim halkının menfaati için çalışan bu hükümete güven sürdürülmeli ve ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamak için gösterilen yol, verilen destek ve teşvikler iyi değerlendirilmelidir. Zira Başbakanımızın vermiş olduğu söz, iş adamları için büyük bir fırsat' dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner232