banner154
banner235

İhsan Gültekin: 15 Temmuz’u unutturmayacağız

AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, 15 Temmuz 2016 yılında yaşanan hain darbe girişimini ülkenin kaderini değiştiren, Türk Milleti’nin hain ve eli kanlı ellere karşı kazandığı bir zafer olarak değerlendirdi.

İhsan Gültekin: 15 Temmuz’u unutturmayacağız
banner255

Türkiye’de 15 Temmuz 2016 yılında paralel yapılanma olarak bilinen FETÖ terör örgütü tarafından yüzlerce sivil ve güvenlik güçlerinin şehit edildiği ve binlerce kişinin yaralandığı darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla açıklama yapan Başkan Gültekin, ’15 Temmuz, Türkiye için kazanılan en anlamlı zaferlerden biridir’ dedi.

Türk Milleti’nin önünde hiçbir gücün duramayacağının altını çizen AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, sözlerinin devamında şunlara yer verdi, ‘Darbelerin hiçbir zaman yarar getirmediği gibi demokrasimize, insan haklarımıza, özgürlüğümüze, ekonomimize ve daha birçok faktöre zarar verdiğinin herkesçe bilinmesi gerekiyor. Sivil demokrasinin olmadığı bir ülkede kalkınmanın olmadığı gibi insanın da olmayacağını herkesin bilmesi gerekiyor. Eli kanlı örgütün yüzlerce sivil vatandaşımızı ve güvenlik güçlerimizi şehit etmesinin ardından 1 yıl geçti ve bu 1 yıllık süreçte Türkiye daha da güçlendi. Türkiye’nin kolay kolay yıkılmayacağını ve Türk Milleti’nin birlik olduğu sürece dimdik ve cesurca durduğunu tüm dünyaya gösterdik, göstermeye de devam edeceğiz. 15 Temmuz Darbe Girişimini yürüten ihanet çetesinin zanlıları hesap vermeye devam ediyor. Hükümetimizin de yaptığı çalışmalar doğrultusunda içimize yuvalanmış bu çete çürütülmüştür. 

15 Temmuz’da ve sonrasında binlerce kişi Mersin sokaklarında ve meydanlarda vatanı ve milleti için nöbet tuttu. 15 Temmuz’un Sene-i devriyesinde bütün Mersinli ve Mezitlili vatandaşlarımızı, hain darbe girişiminde şehit düşen vatandaşlarımız ve tüm şehitlerimiz anısına meydanlara davet ediyoruz. Türk Milleti’nin hala dimdik ayakta olduğunu tüm hainlere göstererek 15 Temmuz ruhunu önümüzdeki yıllarda da unutmamalı ve unutturmamalıyız’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257