banner154

Hakan Bozbey 19 Mayıs'ı kutladı

Mersin Girişimci İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Mersin Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bozbey 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı.

Hakan Bozbey 19 Mayıs'ı kutladı
banner255

Bozbey mesajında şu ifadeleri kullandı;

Milletimizin kaderini değiştiren, insanımız için umut dolu bir başlangıcı simgeleyen 19 Mayıs, Türk Ulusunu aydınlığa kavuşturan ve Cumhuriyet ile buluşturan bir dönüm noktası olmuştur. Milletimiz içinde bulunduğu yokluğa ve yoksulluğa rağmen büyük bir kahramanlık göstererek, topraklarımıza ve varlığımıza göz diken işgalci devletlere unutamayacakları bir ders vermiştir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde verilen kurtuluş mücadelesinin güç kaynağı milletimizin iradesi olmuştur. Bugünde bu duyguların yaşatılması için hepimize özelliklede Atatürk’ün Cumhuriyeti emanet ettiği gençlerimize büyük görevler düşmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Büyük Önder Atatürk olmak üzere bağımsızlık uğrunda can veren şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, geleceğimizin teminatı gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını en içten duygularımla kutluyorum

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner232