banner154
banner235

Hakan Bayındır: Milletimiz var oldukça Türkiye yükselecek

Mersin Turizm İşletmecileri Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Mersin Girişimci İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bayındır 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Hakan Bayındır: Milletimiz var oldukça Türkiye yükselecek
banner255
Milletimiz var oldukça Türkiye her zaman ayakta kalacaktır diyen Bayındır sözlerinde şunlara yer verdi;

Türkiye Cumhuriyeti'nin varlığına, bütünlüğüne ve birliğine malum yapı tarafından kastedilen hain ve sinsi bir girişimdir. Fitne, zulüm ve kanla beslenen bu zihniyet, Türkiye'yi çatışma ortamına sürüklemek istemekte; demokrasiyi, refah arayışını ve toplumsal barışı yok etmeye çalışmaktadır. Kendi halkına silah sıkacak kadar gözü dönmüş, vatanı ve kıblesi belli olmayan bu hainlerin hesap verme zamanı gelmiştir. 15 Temmuz hain darbe girişiminin üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen ülkemiz ve milletimiz üzerinde bıraktığı derin yaraların acısı hala içimizi sızlatıyor. Fakat bir gerçek daha var ki; Türk milleti asil duruşundan ödün vermeden kararlılıkla bu girişimi geri püskürtmesini bilmiş, tüm dünyayaya dik duruşunu sergilemiştir. Milletimiz var oldukça Türkiye her zaman ayakta kalacaktır.

Bizler inanıyoruz ki bu girişime destek veren ve yüzlerce insanın yaşama hakkını elinden alan herkes cezalandırılacaktır. Bu konuda devletimize güvenimiz tamdır. Ülkemizde bu ve buna benzer olayların bir daha yaşanmamasını temenni eder, tüm şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum' dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257