banner154
banner235

Geleceğin takı tasarımcıları mezun oldu

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Takı Teknolojisi ve Tasarımı Yüksekokulu’nu bitiren geleceğin takı tasarımcıları, törenle diplomalarını aldı.

Geleceğin takı tasarımcıları mezun oldu
banner255
Takı Teknolojisi ve Tasarımı Yüksekokulu 2016-2017 eğitim-öğretim dönemi mezuniyet töreni, Çiftlikköy Yerleşkesi Prof. Dr. Uğur Oral Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Törene, Takı Teknolojisi ve Tasarımı Yüksekokulu Müdürü Prof. Zeki Umay ve Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Şahap Barlas, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Prof. Umay, mezun öğrencilere seslenerek, “Yeteneğiniz ve beceriniz sayesinde tercih ettiğiniz bu okul sizleri her zaman gurur vesilesi olarak anacaktır. Umarım yeni yaşantınızda hayal ettiğiniz tüm güzellikler sizinle olur. Mezuniyetiniz, geride kalan tüm öğrencilere yol göstersin. Hepinizi tebrik ediyor ve çalışma hayatında başarılar diliyorum" dedi. Tören, mezun olan öğrencilere, hocaları tarafından temsili diplomalarının verilmesi ve ardından mezunların keplerini havaya atmalarıyla sona erdi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257