banner154
banner235

Erdemli’de asfaltlama çalışmaları sürüyor

Erdemli Belediyesi, ilçedeki asfaltlama çalışmaları kapsamında Arpaçbahşiş Mahallesi Mesleki Teknik Eğitim Merkezi Lisesi civarında asfalt çalışmasına başladı.

Erdemli’de asfaltlama çalışmaları sürüyor
banner255

Büyükşehir yasasıyla yeni bağlanan mahallelerdeki alt yapı çalışmalarına devam eden Erdemli Belediyesi, 20-30 yıl dayanıklı sıcak asfalt çalışmalarını da sürdürüyor. Erdemli'nin her tarafını kaliteli hizmete doyuracaklarını dile getiren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Ekiplerimiz Arpaçbahşiş Mahallesi METEM civarında sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Erdemli’nin her tarafını kaliteli ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için şehrimize yakışmayan her türlü kusuru ve eksiklikleri tespit edip, çağdaş yöntemlerle çözüyoruz” dedi.

Sıcak asfalt konusunda ciddi çalışmalara imza attıklarının altını çizen Tollu, "Belediyemize ait sıcak asfalt şantiyesini tam kapasite çalıştırarak yollarımızın kalitesini en mükemmele ulaştırmak için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Yapılan hizmetleri daha da yukarılara çıkarmak için ilçemizin her yerine karış karış hizmet götürüyoruz. Nerede bir insan var oraya ulaşıyoruz. Erdemli bu hizmetler neticesinde hak ettiği noktaya en kısa zamanda gelecektir” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2017, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257