banner154
banner235

Erdemli Belediyesi, vatandaşları Limonlu’da iftarda buluşturdu

Mersin’in Erdemli Belediyesi, Limonlu Mahallesinde düzenlediği iftar yemeğinde vatandaşları bir araya getirdi. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da orucunu vatandaşlarla birlikte açtı.

Erdemli Belediyesi, vatandaşları Limonlu’da iftarda buluşturdu
banner255

Erdemli Belediyesi vatandaşlara yönelik olarak iftar programlarına devam ediyor. Son olarak Limonlu Mahallesinde düzenlenen programa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Programda bir konuşma yapan Başkan Tollu, Ramazan dolayısıyla bir araya gelerek dayanışma ruhunu pekiştirdiklerini ve kardeşlik hukukunu geliştirdiklerini söyledi. Belediye olarak düzenledikleri iftar programlarına vatandaşın gösterdiği ilgiden ziyadesiyle memnun olduğunu ifade eden Tollu, iftar programlarının Ramazan ayı boyunca devam edeceğini belirtti.

Tollu, “Ramazan ayı dostluğun, sevginin, saygının pekiştirilmesi için ne güzel bir fırsat. Biz de bu fırsatı iyi değerlendirmek adına böylesine programlar düzenlemeye gayret ediyoruz. Bizim bu gayretimizi hoş görerek davetimize icabet eden saygıdeğer misafirlerimize teşekkür ediyorum. Allah tüm ibadetlerimizi kabul buyursun. Bizlerin daha nice mutlu ve huzurlu Ramazanlarda böyle bir araya gelmemizi nasip ve müyesser eylesin” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232

web tasarım