banner154

Erdal Şevgin: Türkiye ekonomisi bu virajı da dönecektir

Mersinli İşadamı Erdal Şevgin, Türkiye ekonomisinin güçlü bir yapıya sahip olduğunu belirterek, ‘Son zamanlarda ekonomide yaşanan dalgalanmalar kısa süre içerisinde yerini sükunete bırakacaktır’ dedi.

Erdal Şevgin: Türkiye ekonomisi bu virajı da dönecektir
banner255
banner335

İşadamı Erdal Şevgin, Türkiye ekonomisindeki çalkalanmanın bu süreçte normal olduğunu belirterek, ‘Türkiye ekonomisi güçlü bir yapıya sahip. Güçlü bir ekonomimiz olmasaydı dış ülkelerin bu denli baskılarına ve oyunlarına dayanmamız mümkün değildi. Evet ekonomik olarak bir dalgalanma yaşıyoruz. Fakat Türkiye büyük bir seçimden çıktı, İstanbul’da seçimler yenilenecek. Bu gibi durumlarda ekonominin durulması anormal karşılanmamalıdır’ dedi.

Türkiye’nin birçok kez ekonomik sorunlarla karşı karşıya kaldığını ve bu durumu yapılan hamlelerle kısa sürelerde aştığını belirten Şevgin, ‘Türkiye daha önce de ekonomik saldırılara, dalgalanmalara maruz kaldı. Fakat hükümetin attığı adımlarla, yerinde hamlelerle kısa sürede çözüme kavuştu. Türkiye ekonomisi bu virajı da sorunsuz bir şekilde dönecektir’ ifadelerini kullandı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner334

banner234

banner343

banner325

banner326

banner232