banner154

Doğa Sevgisi Ödül Kazandırdı

Soda Sanayii A.Ş. ve Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle bu yıl 13’üncüsünü düzenlenen ‘Mersin İli İlkokullar Arası Çevre ve Doğa Sevgisi’ konulu resim yarışmasının sonuçları açıklandı.

Doğa Sevgisi Ödül Kazandırdı
Soda Fabrikası Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen törende, Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Duran, Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Çevre İzin Denetim Şube Müdürü Zübeyir Güven, Petrol İş Sendikası Mersin Şube Başkanı Murat Marangoz, Şişecam Kimyasallar Grubu Üretim Başkan Yardımcısı Hidayet Özdemir, Soda Sanayii A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Gürbüz ve şirket yöneticileri hazır bulundu. Yarışmada dereceye giren 15 öğrenciye ödülleri dağıtılırken, yarışmacıların resimlerinden oluşan sergi ise büyük ilgi gördü.

Yarışmada 1. ve 2. sınıf öğrencilerinin katıldığı ‘İlköğretim Oyun Çağı’, 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin katıldığı ‘İlköğretim Altın Çağı’ ve özel eğitim engelliler okulu öğrencilerinin katıldığı ‘Özel Kategori’ olmak üzere toplam üç kategoride 15 öğrenciye ödülleri verildi. Yarışmada birinci olan öğrencilere 400 TL, ikincilere 300 TL, üçüncülere 250 TL ve mansiyon ödülü kazananlara da 200 TL takdim edildi. Ayrıca dereceye giren öğrencilere günün anısına adlarına düzenlenmiş sertifika ve madalyon hazırlandı.
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2014, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner232