banner154
banner235

CHP Mersin Milletvekili Adayları belli oldu

CHP, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimleri belli oluyor. 

CHP Mersin Milletvekili Adayları belli oldu
banner255

Merkez Yürütme Kurulu ve Parti Meclisi toplantılarının ardından 'kesin olmamakla birlikte' Mersin'de dolaşmaya başlayan liste şu şekilde:

MERSİN 
Cengiz Gökçel 
Alpay Antmen 
Ali Mahir Başarır 
Nevin Zaimoğlu 
Mehmet Saydam 
Cavidan Demirağ 
Seyit Özananar 
Alper Turna 
Alptekin Eser 
Dilara Özkına 
Kenan Hazar 
Hidayet Oğuz 
Sibel Gazi Tabel 

İSTANBUL 1. ADAYLARI

1-Akif Hamzaçebi

2- Gamze Akkuş İlgezdi

3- Onursal Adıgüzel

4-Fethi Açıkel

5- Gürsel Tekin

6-İlhan Kesici

7- Oğuz Kağan Salıcı

8-Mahmut Tanal

9- İbrahim Kaboğlu

10- Sera Kadıgil

İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLARI

1-Enis Berberoğlu

2-Aykut Erdoğdu

3-Tuncay Özkan

4-Yunus Emre

5-Sezgin Tanrıkulu

6-Yüksel Mansur Kılıç

7-Gökan Zeybek

8-Işık Öğütçü

İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLARI

1- Erdoğan Toprak

2- Engin Altay

3- Mehmet Bekaroğlu

4- Zeynel Emre

5-Sibel Özdemir

6- Özgür Karabat

7- Turan Erdoğan

8- Gülizar Emacan

9- Saadet Kontenjanı

10- Turan Hançerli

11- Ali Çeşmeci


ANKARA 1'İNCİ BÖLGE

1- Tekin Bingöl

2- Levent Gök

3- Ali Haydar Hakverdi

4- Bülent Kuşoğlu

5-Gamze Taşçıer

ANKARA 2'NCİ BÖLGE

1- Nihat Yeşil

2- Yıldırım Kaya

3- Semra Dinçer

ANKARA 3'ÜNCÜ BÖLGE

1- Haluk Koç

2- Murat Emir

3- Ahmet Ersen Özsoy4

4- Servet Ünsal

İZMİR 1’İNCİ BÖLGE

1 – Murat Bakan

2 – Selin Sayek Böke

3 – Özcan Purçu

4 – Kani Beko

5 – Mehmet Ali Çelebi

6 – Tacettin Bayır

7 – Ednan Arslan

8 – Sefer İpekli

9 – Kazım Umdular

10 – Nilay Kökkılınç

11 – Ezgi Deniz Urunga

12 – Devrim Barış Çelik

İZMİR 2’NCİ BÖLGE

1- Kemal Kılıçdaroğlu

2 – Ünal Çeviköz

3 – Kamil Okyay Sındır

4 – Atila Sertel

5 – Sevda Erdan Kılıç

6 – Mahir Polat

7 – Bedri Serter

8 – İdris Yavuz Yılmaz

9 – Ali Engin

10 – Salih Özçiftçi

11 – Mehmet Birlik

12 – Ebru Okay

ADANA

1- Ayhan Barut

2- Orhan Sümer

3- Müzeyyen Şevkin

4- Burhanettin Bulut

5- Oya Tekin

ANTALYA

1- Deniz Baykal

2-Çetin Osman Budak

3- Rafet Zeybek

BİLECİK

1- Yaşar Tüzün

BOLU

1- Tanju Özcan

HATAY

1- Servet Mollaoğlu

2- Nermin Yıldırım

3- Serkan Topal

4- Mehmet Fatih Turan

KOCAELİ

1- Haydar Akar

2- Fatma Kaplan Hürriyet

3- Tahsin Tarhan

KONYA

1- Abdüllatif Şener

MALATYA

1- Veli Ağbaba

2- Hulisi Porgalı

MUĞLA

1- Mürsel Alban

2- Suat Özcan

3- Burak Erbay

4- Süleyman Ayyılmaz

SİVAS

1- Ulaş Karasu

TOKAT

1- Kadim Durmaz

TUNCELİ

1- Polat Şaroğlu

2- Mesut Coşkun

ZONGULDAK

1 - Ünal Demirtaş

2 - Deniz Yavuzyılmaz

3 - Umut Başoğlu

4- Merve Kır

5 - Çiğdem Şekerci

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2018, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner297

banner256

banner301

banner232