banner154

Burcu Güneş Mersin'de sahne aldı

Mersin Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi’nde 4. Turizm Festivali düzenlendi. Festivalde sahne alan ünlü sanatçı Burcu Güneş ve Davut Güloğlu, tatil için Kızkalesi’ne gelen yerli yabancı ve turistlere unutulmaz bir konser verdi.

Burcu Güneş Mersin'de sahne aldı
Erdemli Belediyesi, Kızkalesi Turizm ve Kültür Derneği ve Erdemli Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen festivalde; plaj voleybolu, karate gösterileri, yüzme yarışları, yelken gösterileri, muay thai müsabakaları, halk dansları gösterileri ve defileler düzenlendi. Akşam saatlerinde ise Burcu Güneş ve Davut Güloğlu unutulmaz bir konser verdi. Birbirinden güzel şarkılarını hayranlarına okuyan ünlü sanatçılar uzun süre alkışlandı. Sahneye ilk çıkan Güloğlu Karadeniz yöresine ait bir birinden güzel şarkıları seslendirdi. Eski yeni birçok şarkısını söyleyen Güneş ise hayranlarını mest etti. Gecenin finalinde 10. Yıl Marşını okuyan ünlü sanatçı Güneş’e Başkan Tollu Türk bayrağı hediye etti.

Erdemli’nin ekonomik anlamda kurtuluşunun Turizm olduğunu ifade eden Başkan Tollu, “Turizm adına ilk yatırımlarımızı Kızkalemizde başlattık. Tarihiyle, doğal güzellikleriyle, deniziyle kumuyla, güneşiyle, tarihi eserleriyle gerçekten çok mükemmel bir konuma sahip olan bir kent Erdemlimiz ve Kızkalesimiz. İnşallah burasının çok daha iyi bir konumda, çok daha mükemmel bir konumda olacağını hep beraber müşahede edeceğiz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2014, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner232