banner154
banner235

Beyaz Kule Okulları geleceğin tasarımcılarını yetiştiriyor

Mersin'deki eğitim sektörüne farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Beyaz Kule Okulları, geleceğin tasarımcılarını yetiştiriyor.

Beyaz Kule Okulları geleceğin tasarımcılarını yetiştiriyor
banner255
Branş atölyeleri ve yaz okulu ile eğitim sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Beyaz Kule Okulları, branş atölyelerinde uyguladığı eğitim ile öğrencilerin yaratıcılıklarını üst seviyelere çıkartıyor. Eski ev eşyası ve kıyafet gibi kullanılmayan ürünleri, aldıkları eğitim ile farklı tarzlar yaratarak kullanılabilir hale getiren öğrenciler, bu sayede tasarruf ve yaratıcılık olgusunu geliştiriyor. Moda tasarım dersinin yanı sıra çizim derslerine de ağırlık veren Beyaz Kule Okulları'nda öğrenciler resim derslerinde de yeteneklerini sergiliyorlar. Lego eğitimi de alan çocuklar aldıkları bu eğitim ile pratiklik, doğru düşünebilme gibi özellikler kazanarak beyin jimnastiği yapıyor.

Birçok okuldan farklı bir eğitim anlayışına hâkim olan Beyaz Kule Okulları, yetenekli öğrencileri Türkiye'nin çeşitli yerlerindeki şampiyonalara göndererek başarı seviyesini üst sıralara çıkarmayı amaçlıyor. 

Branş atölyelerinde zaman geçiren öğrenciler, yaz okulu boyunca adeta tatil tadında eğitim hizmeti alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner232