banner154

ASKON'dan Çevdosan'a ziyaret

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Mersin Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Özdoğru ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çevdosan Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda ASKON Mersin Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş'ı ziyaret etti.

ASKON'dan Çevdosan'a ziyaret
banner255

Ziyaret kapsamında Mersin'i ilgilendiren konularda istişarelerde bulunan ASKON Mersin Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Çevdosan fabrikasını da gezerek fabrika hakkında bilgiler aldı. Mersin'in önde gelen iş insanlarından oluşan ASKON Yönetimi, derneğin başkan yardımcılığını yürüten Adnan Akbaş'a geri dönüşüme destek verdikleri için teşekkür ettiler. Yüzlerce personeli ile Mersin'de geri dönüşüm alanında çalışmalar yürüten Çevdosan'ın fabrikası titizlik ve temizlik açısından ASKON üyelerinden tam not aldı.

ASKON yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Çevdosan Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Akbaş, 'ASKON Mersin Şube Başkanımız İbrahim Özdoğru olmak üzere bütün üyelerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. ASKON ailesi Mersin'e yön veren STK'lar arasındadır. Bu ailenin bir parçası olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum' ifadelerini kullandı.

ASKON Mersin Şube Başkanı İbrahim Özdoğru ise, Mersin'e yatırım yapan, istihdam sağlayan tüm iş insanlarının her birinin birbirinden kıymetli olduğunun altını çizerek, 'Böylesine önemli yatırımlara sahip bir kent olarak, Türkiye'nin önemli üretim merkezlerinden birisiyiz. Bugün ziyarette bulunduğumuz Çevdosan hem yarattığı istihdam, hem de çevreye faydası ile ülkemize ve şehrimize katkı sağlıyor' dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özcan can
Özcan can - 1 yıl Önce

Bu işletme ve Askon Mersin için önemli bir değerdir

SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner232