banner154
banner235

AK Parti Mezitli İlçe Teşkilatı, iftarda bir araya geldi

AK Parti Mezitli İlçe Teşkilatı, Erkenekliler Dernek Başkanı ve Mezitli İlçe Başkan Yardımcısı Celal Kurt'un düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.

AK Parti Mezitli İlçe Teşkilatı, iftarda bir araya geldi
banner255

İftar yemeğine, AK Parti Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan ve Yılmaz Tezcan ile Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin ve partililer ile vatandaşlar katıldı. İftar saati yaklaşırken milletvekilleri, Başkan Ercik ve ilçe başkanları vatandaşlara yemek servisi yaptı.Programda konuşan Mezitli İlçe Başkanı Gültekin, “Ramazan ayı birlik, beraberliğin ve yardımlaşmanın üst seviyelerde yaşandığı aydır. Ülkemizin ve milletimizin birlik beraberliğe ihtiyacı olduğu şu günlerde AK Parti mensupları olarak vatandaşlarımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu iftarda bizleri vatandaşlarımızla buluşturan ve bir arada olmanın mutluluğunu yaşatan İlçe Başkan Yardımcımız Celal Kurt'a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kurt da Ramazan ayının insanların birbirini anladığı, hoşgörünün ve dayanışmanın yaşandığı bir ay olduğunun altını çizerek, “Ramazan ayında AK Parti mensupları ve vatandaşlarımız ile bir arada iftar yapmanın, dayanışmanın ve hoşgörünün mutluluğunu yaşadık. Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Biz inanıyoruz ki, Türk milleti birlik, beraberlik ve dayanışma çerçevesinde yaşadığı sürece bu ülkenin sırtı asla yere gelmeyecektir. Bizler AK Parti mensupları olarak bu birlikteliğimizi her daim koruyarak, ülkemize nifak sokmaya çalışan kirli ellere karşı dimdik ayakta olduğumuzu göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257