banner154
banner235

AK Parti Mezitli'den MHP Mezitli'ye ziyaret

AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik’in, MHP Mersin İl Başkanlığına atanan Atsız Afşin Yılmaz’a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulunmasının ardından AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin’de, MHP Mezitli İlçe Başkanı Serdar Soydan’ı ziyaret etti.

AK Parti Mezitli'den MHP Mezitli'ye ziyaret
banner255
Adalet ve Kalkınma Partisi Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte,  Milliyetçi Hareket Partisi Mezitli İlçe Başkanı Serdar Soydan ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Gültekin, ‘Önümüzde oldukça önemli bir süreç var. Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylaması’nda vatandaşı bilinçlendirmek görevi Mezitli’de bizlere düşüyor. Bu önemli süreç öncesinde hem sizlere bir nezaket ziyaretinde bulunmak istedik, hem de süreç ile ilgili fikir alışverişinde bulunmak istedik. Halk oylamasından Türkiye genelinde de, Mersin il genelinde de, Mezitli sınırları dâhilinde de ‘Evet’ çıkacağından bir kuşkumuz yok. Fakat ne kadar çok vatandaşımıza ulaşır ve onlara sistemi iyi anlatabilirsek başarı oranı o kadar yükselecektir. Bu önemli süreçte, birlik ve beraberlik içerisinde olunmalı, sen-ben tartışmalarından uzak durulmalı ve 15 Temmuz’da olduğu gibi yine elbirliği içerisinde mücadele etmeliyiz’ dedi. 

MHP Mezitli İlçe Başkanı Soydan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘Siyasetin dürüst ve saygılı bir zeminde yapılmasından yanayız. Biz parti olarak her zaman güçlü devlet ve milletin birlik ve beraberliğini savunduk. Bu süreçte de aynı bakış açısıyla hareket edeceğiz. Bu anlamda da gerçekleştirdiğiniz bu nezaket ziyaretinden dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına sizlere teşekkürlerimi sunuyorum’ dedi. Ziyaret karşılıklı yapılan görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2017, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257