banner154

Adem Yükselgüngör’den 10 Kasım mesajı

MersinGİAD Başkan Vekili, Sinan İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Adem Yükselgüngör 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Adem Yükselgüngör’den 10 Kasım mesajı
banner255
banner335

Yükselgüngör mesajında şu ifadelere yer verdi; 

Milletimiz onun önderliğinde, tüm imkânsızlıklara rağmen, dünya tarihinin en başarılı mücadelesi ile bağımsızlığını kazanmış ve Türk insanına çağdaş uygarlığın kapılarını açmıştır. Atatürk'ten devraldığımız bu değerli mirası geleceğe taşıyabilmek için yurdumuza ve bağımsızlığımıza her şartta sahip çıkmalıyız. Ona ve aziz hatırasına saygının gereği olarak, birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere karşı tek yürek olmalıyız.

Bizler ecdadımızdan miras aldığımız mukaddes değerlerimizi gelecek nesillerimize aktararak, güçlü ve büyük Türkiye’yi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu, milletimizin unutulmaz lideri, büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner343

banner325

banner232