banner154
banner235

Survivor'dan elenir elenmez her şeyi bir bir ifşa etti

Survivor'dan Elenen Yiğit: Elenmemdeki En Büyük Etken Volkan

Survivor'dan elenir elenmez her şeyi bir bir ifşa etti
banner255
Survivor'dan elendikten sonra arkasında dönen oyunları bir bir ifşa eden Yiğit, "Elenmemdeki en büyük etken Volkan. Volkan ismimi yazmamış olsaydı sayı olarak daha az kalacaklardı" dedi.
'Survivor 2017' yarışmasına veda eden son isim olan Yiğit İzik, ada konseyinin ardından ilk kez konuştu. Survivor'da doğruluk ve dürüstlüğün kazanacağını vurgulayan Yiğit, "32 yaşındayım. Survior kimseye güvenmemem gerektiğini bir kez daha öğretti" ifadelerine yer verdi.
 
"ELENMEMDEKİ EN BÜYÜK ETKEN VOLKAN"
 
Takım arkadaşı Volkan Çetinkaya'ya tepki gösteren Yiğit İzik, "Elenmemdeki en büyük etken Volkan. Erdi ve Eser hakkında 'Ben bu adamlarla yapamam' dedikten sonra bu adamlarla beraber kulis yaptı ve ismim potaya çıktı. Volkan ismimi yazmamış olsaydı sayı olarak daha az kalacaklardı. Volkan, performansımı düşük bulduğunu söyledi. Doğru bir karar vermediler. Çünkü Erdi ve Sadin faktörü var. Volkan umarım yaptığı bu kulisten pişman olmaz" dedi.
 
"İNŞSALLAH FİNALE GİDERLER"
 
Hangi yarışmacıları final koltuğunda görmek istediği sorulan Yiğit, "Gökhan, Ogeday ve Elif'in finale kalmalarını çok isterim. En iyi anlaştığım arkadaşlarımdı. Kişiliklerinden ödün vermeyen insanlar. İnşallah finale giderler" şeklinde konuştu.
 
"KİMSEYE GÜVENMEMEM GEREKTİĞİNİ ÖĞRETTİ"
 
Yiğit İzik, gönüllüler adasında bir takım göremediğini vurgulayarak, "32 yaşındayım. Survior kimseye güvenmemem gerektiğini bir kez daha öğretti. İnanıyorum, doğruluk ve dürüstlük bir gün kazanacak" ifadelerini kullandı.
Haberler
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232